RejestracjaZapomniane hasło
SPONSOR GŁÓWNY
Wspierają NAS

Lista sponsorów
Użytk. Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 792
Najnowszy Użytkownik: ~DarrellSwima
Nasz button
Reklama

Znicz Biała Piska

Omulew Wielbark

Czarni Olecko

Polecamy
Kadra na sezon 2014/2015
Lp.Imię i NazwiskoPozycjaZdjęcie
1.
Karol Czupajło (?)
bramkarz
2.
Błażej Jodko (13-09-1993)
bramkarz
3.
Kamil Jaworski (15-01-1986)
bramkarz
4.
Kamil Szajda (27-01-1983)
obrońca
5.
Jan Kadziewicz (02-01-1976)
obrońca
6.
Tomasz Konieczek (21-12-1987)
obrońca
7.
Dawid Wypniewski (26-08-1997)
obrońca
8.
Marek Milczarek (18-06-1993)
obrońca
8.
Dawid Terefeńko (03-02-1992)
obrońca
10.
Krzysztof Jagielski (30-05-1983)
obrońca
11.
Marcin Kuśnierz (11-04-1997)
obrońca
12.
Kamil Krzemiński (08-07-1992)
pomocnik
13.
Paweł Kuźmowicz (23-09-1997)
pomocnik
14.
Radosław Pryszczepko (05-11-1994)
pomocnik
15.
Dawid Rupacz (24-01-1994)
pomocnik
16.
Radosław Sosiński (23-05-1987)
obrońca/pomocnik
17.
Remigiusz Osiński (20-06-1997)
pomocnik
18.
Patryk Pęcak (02-02-1996)
pomocnik
19.
Adrian Włodarczyk (01-03-1997)
pomocnik
20.
Dacjusz Tucholski (31-03-1987)
pomocnik
21.
Ernest Tucholski (18-12-1994)
pomocnik
22.
Pawel Gajkowski (26-01-1994)
pomocnik/napastnik
23.
Tomasz Osipowicz (23-07-1990)
pomocnik/napastnik
24.
Przemysław Mazurek (06-09-1980)
napastnik
25.
Kamil Kozera (08-12-1995)
pomocnik/napastnik
26.
Mateusz Zawadzki (18-12-1992)
napastnik
Następny mecz - seniorzy
17. kolejka okręgówki
VICTORIA
Bartoszyce
vs.
SKS
Szczytno
Miejsce:  Szczytno
Data:   11 listopada 2016, g. 13:00
Następny mecz - kobiety
14. kolejka III ligi
VICTORIA
Bartoszyce
vs.
GKS LZS
Wikielec
Miejsce:  Wikielec
Data:  20 listopada 2016, g. 13:00
KLASA OKRĘGOWA
  Drużyna  M   Pkt 
1.  Błękitni Pasym 17 48
2.  Pisa Barczewo 16 35
3.  Łyna Sępopol 17 31
4.  Czarni Olecko 16 29
5.  Mazur Pisz 16 28
6.  Wilczek Wilkowo 16 28
7.   Victoria Bartoszyce 16 24
8. Śniardwy Orzysz 16 21
9.  Cresovia Górowo Ił. 16 20
10.  Vęgoria Węgorzewo 17 19
11.  Dobre Miasto 16 18
12.  Granica Bezledy 16 17
13.  GKS Dźwierzuty 16 17
14.  MKS Ruciane-Nida 16 12
15.  Pojezierze Prostki 16 9
16.  SKS Szczytno 15 7
III LIGA KOBIET
  Drużyna  M   Pkt 
1. KKP Stomil II Olsztyn 10 30
2.  Stomil II Olsztyn SA 10 19
3.   Victoria Bartoszyce 10 14
4. MOSIR Kętrzyn 10 13
5.  GKS LZS Wikielec 10 8
6.  Olimpia Elbląg 10 3
Table './plexerc_fuzion/ef_stats' is marked as crashed and should be repairedTable './plexerc_fuzion/ef_stats' is marked as crashed and should be repaired
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2010 - MBKS VICTORIA BARTOSZYCE
engine: PHP-Fusion || Projekt: MD