RejestracjaZapomniane hasło
SPONSOR GŁÓWNY
Wspierają NAS

Lista sponsorów
Użytk. Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 792
Najnowszy Użytkownik: ~DarrellSwima
Nasz button
Reklama

Znicz Biała Piska

Omulew Wielbark

Czarni Olecko

Polecamy
Mecze\Wyniki Victorii - sezon 2015/2016
Kolejka I - 8 sierpnia (sobota), godz. 17.00
VICTORIA BARTOSZYCE  2:2 (0:1) BŁĘKITNI PASYM
Bramki: Lis (56), Kwieciński (66) - Malanowski (36), Obrębski (79);
Skład Victorii:  Rodak - D. Zawadzki, Milczarek, Konieczek (70' E. Tucholski), Osiński, Butniewicz, Lis, D. Tucholski, Krzemiński, Osipowicz (75' Błudnicki), Mazurek (40' Kwieciński);
Kolejka II - 12 sierpnia (środa), godz. 17.00
VĘGORIA WĘGORZEWO  2:0 (0:0) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: Walaszczyk (49), Maliszewski (60 karny);
Skład Victorii:  
Kolejka III - 15 sierpnia (sobota), godz. 17.00
VICTORIA BARTOSZYCE  3:0 (2:0) POLONIA LIDZBARK WARM.
Bramki: Konieczek (15), D. Tucholski (22), Lis (55);
Skład Victorii: Rodak - Konieczek, Milczarek, D. Zawadzki, Osiński, Butniewicz (60 Kozera), D. Tucholski, Krzemiński (60 Kwieciński), E. Tucholski (70 Błudnicki), Lis (70 Harhaj), Osipowicz 
Kolejka IV - 22 sierpnia (sobota), godz. 16.00
ORLĘTA RESZEL  3:2 (1:2) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: Zaleśkiewicz 2 (20, 71-k), Jankiewicz (90+2) - Krzemiński (30), Osipowicz (45);
Skład Victorii:  Rodak - D. Zawadzki, Milczarek, Konieczek, Osiński, Butniewicz (82' Warda), Lis (71' Kozera), D. Tucholski, Krzemiński, E. Tucholski, Osipowicz (75' Kwieciński);
Kolejka V - 26 sierpnia (środa), godz. 17.00
VICTORIA BARTOSZYCE  2:1 (1:0) CZARNI OLECKO
Bramki: E. Tucholski (20), Konieczek (60) - ? (75);
Skład Victorii:  
Kolejka VI - 29 sierpnia (sobota), godz. 17.00
MAZUR PISZ  7:2 (5:0) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: Zawadzki 3 (15, 45, 67), Gutkowski (24), Sokołowski 2 (33, 64), Mąka (35) - E. Tucholski (71), Kozera (85);
Skład Victorii:  Rodak - Milczarek, Konieczek, Kozera, Lis, Osiński, Warda (46' Szajda), D. Tucholski, Butniewicz, E. Tucholski, Kuzia;
Kolejka VII - 5 września (sobota), godz. 16.00
VICTORIA BARTOSZYCE  8:0 (4:0) DANPOL KNOPIN
Bramki: Konieczek 2 (4-k, 42-k), D. Tucholski 3 (44, 71, 89-k), Kwieciński 2 (15, 63), Kozera (60);
Skład Victorii:  Rodak - D. Zawadzki, Milczarek, Konieczek (70' M. Zawadzki), Kozera, Kwieciński (82' Jodko), D. Tucholski, Błudnicki, E. Tucholski, Kuzia (62' Warda), Osipowicz;
Kolejka VIII - 13 września (niedziela), godz. 13.00
START KRUKLANKI  2:3 (1:0) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: (20-k, 90-k) - Osipowicz 2 (48, 63), E. Tucholski (85);
Skład Victorii: 
Kolejka IX - 19 września (sobota), godz. 16.00
VICTORIA BARTOSZYCE  0:2 (0:1) SKS NOVUM SZCZYTNO
Bramki: Augustyniak (20-k), Zyśk (75);
Skład Victorii:  Rodak - Kozera, Milczarek, D. Zawadzki, Osiński, Błudnicki (60 Kwieciński), D. Tucholski, E. Tucholski (69 Warda), Kuzia, Osipowicz, Lis (69 M. Zawadzki)
Kolejka X - 26 września, godz. 16.00
FALA WARPUNY  4:2 (1:0) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: 1:0 - Kurta (13), 2:0 - Piotrowski (56), 2:1 - D. Tucholski ((k), 2:2 - Lis, 3:2 - D. Wójcik, 4:2 - Paszkowski; czerwona kartka: Bieluń (90, Fala za faul)
Skład Victorii:  Rodak - Butniewicz, Milczarek, D. Tucholski, Osiński, Kwieciński (60 Kuzia), Lis, Błudnicki, E. Tucholski, M. Zawadzki (25 Warda), Osipowicz
Kolejka XI - 3 października, godz. 16.00
VICTORIA BARTOSZYCE  2:3 (1:0) CRESOVIA GÓROWO IŁAWECKIE
Bramki: 1:0 - E. Tucholski (11), 1:1 - Wierzbowski (48), 2:1 - E. Tucholski (56), 2:2 - Pełkowski (77), 2:3 - Mycio (86)
Skład Victorii:  Rodak - Lis, Konieczek (86 Kwieciński), Milczarek, Butniewicz, Kozera (68 Kuzia), D. Tucholski, Błudnicki (88 M. Zawadzki), Osiński, Osipowicz, E. Tucholski
Kolejka XII - 10 października, godz. 16.00
GRANICA BEZLEDY  4:3 (1:1) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: 1:0 - Kurywczak (20), 1:1 - M. Zawadzki (35), 2:1 - Sokołowski (46), 3:1 - K. Boras (48), 3:2 - E. Tucholski (50), 3:3 - Konieczek (71), 4:3 - Truszkowski (88)
Skład Victorii:  Jaworski - Konieczek (80 Kwieciński), Milczarek, D. Zawadzki, Butniewicz (60 Kuzia), Lis, Osipowicz, Kozera (70 Warda), Osiński, E. Tucholski, M. Zawadzki
Kolejka XIII - 17 października, godz. 15.30
VICTORIA BARTOSZYCE  3:0 (2:0) POJEZIERZE PROSTKI
Bramki: 1:0 - E. Tucholski (16), 2:0 - Osipowicz (45+1), 3:0 - Lis (65)
Skład Victorii:  Jaworski - Konieczek, Milczarek, Szajda, Butniewicz (15 Kuzia), Kozera, Lis (60 D. Tucholski), Osipowicz, Osiński, E. Tucholski, Gajkowski (70 Błudnicki)
Kolejka XIV - 24 października, godz. 15.30
VICTORIA BARTOSZYCE  1:0 (0:0) WILCZEK WILKOWO
Bramki: 1:0 - M. Zawadzki (70)
Skład Victorii:  Jaworski - D. Zawadzki, Milczarek, Szajda, Osiński, E. Tucholski (Lis), Błudnicki (M. Zawadzki), Kuzia, Kozera (Warda), D. Tucholski, Gajkowski (Jodko)
Kolejka XV - 31 października, godz. 14.00
ŁYNA SĘPOPOL  3:2 (1:1) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: 0:1 - Kozera (7), 1:1 - T. Naruszewicz (13), 2:1 - Sosiński (55), 3:1 - Ł. Pawłowski (77), 3:2 - Lis (90+2)
Skład Victorii:  Jaworski - Konieczek, Milczarek, D. Zawadzki (80 Błudnicki), Osiński (46 Warda), D. Tucholski, Osipowicz (58 Lis), Kozera, E. Tucholski (62 Kuzia), Gajkowski, M. Zawadzki
Kolejka XVI - 7 listopada, godz. 14.00
BŁĘKITNI PASYM  1:2 (0:1) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: 0:1 - M. Zawadzki (3), 1:1 - Malanowski (53), 1:2 - Kozera (55); czerwona kartka: B. Nosowicz (78, Błękitni)
Skład Victorii:  
Kolejka XVII - 11 listopada, godz. 14.00
VICTORIA BARTOSZYCE  2:2 (1:1) VĘGORIA WĘGORZEWO
Bramki: 1:0 - Szajda (27), 1:1 - (32), 2:1 - D. Tucholski (57 karny), 2:2 - Maliszewski (karny)
Skład Victorii:  
Kolejka XVIII - 25 marca (piątek), godz. 15.30
POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI  0:3 (0:0) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: 0:1, 0:2, 0:3 - Krupiński (60, 86, 90)
Skład Victorii:  Jodko (59 Jaworski) - Milczarek M. Kadziewicz, D. Tucholski (26 Mikulak), Kozera, E. Tucholski, Pryszczepko, Lis (39 Krupiński), Kwieciński, Osipowicz, Gajkowski (90+1 Osiński)
Kolejka XIX - 2 kwietnia, godz. 16.00
VICTORIA BARTOSZYCE  0:2 (0:1) ORLĘTA REMA RESZEL
Bramki: 0:1 - Krzywicki (13), 0:2 - Rukszan (90+4)
Skład Victorii:  Jaworski - Kozera (60 Mikulak), Milczarek, M. Kadziewicz, Osiński, E. Tucholski, Pryszczepko (65 Lis), Osipowicz, Kwieciński (65 Kuzia), Gajkowski, Krupiński (70 Mazurek)
Kolejka XX - 9 kwietnia, godz. 16.00
CZARNI OLECKO  1:1 (1:0) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: 1:0 - Szarnecki (20), 1:1 - Osiński (90+4); czerwona kartka: Tusznio (90+4, Czarni, za niesportowe zachowanie)
Skład Victorii:  Rodak - Osiński, Szajda, Milczarek, M. Kadziewicz (46 Małolepszy), D. Tucholski, Pryszczepko, Lis, Osipowicz, Kwieciński (60 Warda), Kozera (75 Rumiński)
Kolejka XXI - 16 kwietnia, godz. 16.00
VICTORIA BARTOSZYCE  2:1 (1:1) MAZUR PISZ
Bramki: 1:0 - Gajkowski (20), 1:1 - D. Tucholski (24 samob.), 2:1 - Krupiński (60)
Skład Victorii:  Rodak - Milczarek, Szajda, D. Tucholski, Osiński, Pryszczepko, Lis (70 Kozera), E. Tucholski, Krupiński (60 Kwieciński), Osipowicz, Gajkowski
Kolejka XXII - 24 kwietnia, godz. 14.00
DANPOL KNOPIN  0:0 VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: -; czerwona kartka: E. Tucholski (30, za drugą żółtą)
Skład Victorii: Rodak - M. Kadziewicz, Szajda, Milczarek, Kuzia, E. Tucholski, Pryszczepko, D. Tucholski (65 Kwieciński), Osipowicz, Lis, Gajkowski (65 Mazurek) 
Kolejka XXIII - 30 kwietnia, godz. 16.00
VICTORIA BARTOSZYCE  5:0 (2:0) START KRUKLANKI
Bramki: 1:0 - Szajda (30 karny), 2:0 - Osiński (38), 3:0 - Krupiński (56), 4:0 - Szajda (58 k), 5:0 - Krupiński (68); czerwona kartka: Strzałkowski (58, Start, za dwie żółte)
Skład Victorii:  Jaworski (65 Rodak) - M. Kadziewicz (65 Małolepszy), Milczarek, Szajda, Osiński, Kuzia, Lis (75 Mazurek), Pryszczepko, Kozera, Osipowicz, Krupiński (75 Wernik)
Kolejka XXIV - 7 maja, godz. 17.00
SKS NOVUM SZCZYTNO  2:1 (0:1) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: 0:1 - Osipowicz (43), 1:1, 2:1 - D. Kacprzak (62, 64)
Skład Victorii:  Rodak - M. Kadziewicz, Milczarek, Szajda, Osiński, E. Tucholski, Kuzia (60 Kozera), D. Tucholski, Pryszczepko (60 Lis), Osipowicz (78 Mazurek), Krupiński (70 Gajkowski)
Kolejka XXV - 14 maja, godz. 16.00
VICTORIA BARTOSZYCE  -:- (-:-) FALA WARPUNY
Bramki: 
Skład Victorii:  
Kolejka XXVI - 22 maja, godz. 17.00
CRESOVIA GÓROWO IŁAWECKIE  -:- (-:-) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: 
Skład Victorii:  
Kolejka XXVII - 28 maja, godz. 16.00
VICTORIA BARTOSZYCE  -:- (-:-) GRANICA BEZLEDY
Bramki: 
Skład Victorii:  
Kolejka XXVIII - 5 czerwca, godz. 16.00
POJEZIERZE PROSTKI  -:- (-:-) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: 
Skład Victorii:  
Kolejka XXIX - 11 czerwca, godz. 17.00
WILCZEK WILKOWO  -:- (-:-) VICTORIA BARTOSZYCE
Bramki: 
Skład Victorii:  
Kolejka XXX - 19 czerwca, godz. 14.00
VICTORIA BARTOSZYCE  -:- (-:-) ŁYNA SĘPOPOL
Bramki: 
Skład Victorii:  
Następny mecz - seniorzy
17. kolejka okręgówki
VICTORIA
Bartoszyce
vs.
SKS
Szczytno
Miejsce:  Szczytno
Data:   11 listopada 2016, g. 13:00
Następny mecz - kobiety
14. kolejka III ligi
VICTORIA
Bartoszyce
vs.
GKS LZS
Wikielec
Miejsce:  Wikielec
Data:  20 listopada 2016, g. 13:00
KLASA OKRĘGOWA
  Drużyna  M   Pkt 
1.  Błękitni Pasym 17 48
2.  Pisa Barczewo 16 35
3.  Łyna Sępopol 17 31
4.  Czarni Olecko 16 29
5.  Mazur Pisz 16 28
6.  Wilczek Wilkowo 16 28
7.   Victoria Bartoszyce 16 24
8. Śniardwy Orzysz 16 21
9.  Cresovia Górowo Ił. 16 20
10.  Vęgoria Węgorzewo 17 19
11.  Dobre Miasto 16 18
12.  Granica Bezledy 16 17
13.  GKS Dźwierzuty 16 17
14.  MKS Ruciane-Nida 16 12
15.  Pojezierze Prostki 16 9
16.  SKS Szczytno 15 7
III LIGA KOBIET
  Drużyna  M   Pkt 
1. KKP Stomil II Olsztyn 10 30
2.  Stomil II Olsztyn SA 10 19
3.   Victoria Bartoszyce 10 14
4. MOSIR Kętrzyn 10 13
5.  GKS LZS Wikielec 10 8
6.  Olimpia Elbląg 10 3
Table './plexerc_fuzion/ef_stats' is marked as crashed and should be repairedTable './plexerc_fuzion/ef_stats' is marked as crashed and should be repaired
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2010 - MBKS VICTORIA BARTOSZYCE
engine: PHP-Fusion || Projekt: MD