RejestracjaZapomniane hasło
SPONSOR GŁÓWNY
Wspierają NAS

Lista sponsorów
Użytk. Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 792
Najnowszy Użytkownik: ~DarrellSwima
Nasz button
Reklama

Znicz Biała Piska

Omulew Wielbark

Czarni Olecko

Polecamy
Terminarz
I KOLEJKA - 10/11 sierpnia 2013
Victoria Bartoszyce 3 : 2GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek 7 : 0DKS Dobre Miasto
Mazur Ełk 1 : 2Omulew Wielbark
Vęgoria Węgorzewo 1 : 2Stomil II Olsztyn
Warmiak Łukta 0 : 3Mamry Giżycko
Pisa Barczewo 4 : 2Drwęca Nowe Miasto L.
Start Nidzica 0 : 1Olimpia II Elbląg
Rominta Gołdap 3 : 0woZatoka Braniewo
II KOLEJKA - 14 sierpnia 2013
Mamry Giżycko 0 : 1Victoria Bartoszyce
DKS Dobre Miasto 0 : 0Omulew Wielbark
Zatoka Braniewo 1 : 1Mazur Ełk
Olimpia II Elbląg 0 : 2Rominta Gołdap
Stomil II Olsztyn 4 : 0Start Nidzica
GKS Wikielec 3 : 2Vęgoria Węgorzewo
Drwęca Nowe Miasto L. 2 : 0Warmiak Łukta
Olimpia Olsztynek 2 : 1Pisa Barczewo
III KOLEJKA - 17/18 sierpnia 2013
Victoria Bartoszyce 3 : 1Drwęca Nowe Miasto L.
Pisa Barczewo 2 : 0DKS Dobre Miasto
Start Nidzica 0 : 2GKS Wikielec
Vęgoria Węgorzewo 1 : 0Mamry Giżycko
Warmiak Łukta 2 : 2Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap 4 : 0Stomil II Olsztyn
Mazur Ełk 2 : 0Olimpia II Elblag
Omulew Wielbark 6 : 1Zatoka Braniewo
IV KOLEJKA - 23/24 sierpnia 2013
Olimpia Olsztynek 6 : 2Victoria Bartoszyce
DKS Dobre Miasto 1 : 0Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg 2 : 0Omulew Wielbark
Stomil II Olsztyn 4 : 0Mazur Ełk
GKS Wikielec 0 : 1Rominta Gołdap
Mamry Giżycko 4 : 2Start Nidzica
Drwęca Nowe Miasto L. 4 : 1Vęgoria Węgorzewo
Pisa Barczewo 0 : 2Warmiak Łukta
V KOLEJKA - 28 sierpnia 2013
Victoria Bartoszyce 3 : 3Pisa Barczewo
Warmiak Łukta 4 : 2DKS Dobre Miasto
Mazur Ełk 2 : 0GKS Wikielec
Vęgoria Węgorzewo 1 : 1Olimpia Olsztynek
Start Nidzica 1 : 2Drwęca Nowe Miasto L.
Rominta Gołdap 3 : 0Mamry Giżycko
Omulew Wielbark 1 : 1Stomil II Olsztyn
Zatoka Braniewo 4 : 0Olimpia II Elbląg
VI KOLEJKA - 31 sierpnia/1 września 2013
Warmiak Łukta 1 : 1Victoria Bartoszyce
DKS Dobre Miasto 0 : 1Olimpia II Elbląg
Stomil II Olsztyn 3 : 0Zatoka Braniewo
GKS Wikielec 3 : 0Omulew Wielbark
Mamry Giżycko 1 : 0Mazur Ełk
Drwęca Nowe Miasto L. 0 : 3Rominta Gołdap
Olimpia Olsztynek 2 : 0Start Nidzica
Pisa Barczewo 4 : 0Vęgoria Węgorzewo
VII KOLEJKA - 7/8 września 2013
Victoria Bartoszyce 1 : 2DKS Dobre Miasto
Vęgoria Węgorzewo 2 : 1Warmiak Łukta
Start Nidzica 0 : 1Pisa Barczewo
Rominta Gołdap 2: 1Olimpia Olsztynek
Mazur Ełk 4 : 2Drwęca Nowe Miasto L.
Omulew Wielbark 3 : 3Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo 4 : 0GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg 0 : 2Stomil II Olsztyn
VIII KOLEJKA - 14 września 2013
Victoria Bartoszyce 0 : 3Vęgoria Węgorzewo
DKS Dobre Miasto 1 : 0Stomil II Olsztyn
GKS Wikielec 4 : 0Olimpia II Elbląg
Mamry Giżycko 1 : 1Zatoka Braniewo
Drwęca Nowe Miasto L. 1 : 2Omulew Wielbark
Olimpia Olsztynek 7 : 2Mazur Ełk
Pisa Barczewo 1 : 5Rominta Gołdap
Warmiak Łukta 3 : 1Start Nidzica
IX KOLEJKA - 21/22 września 2013
Start Nidzica 1 : 1Victoria Bartoszyce
Vęgoria Węgorzewo 2 : 0DKS Dobre Miasto
Rominta Gołdap 1 : 0Warmiak Lukta
Mazur Ełk 1 : 2Pisa Barczewo
Omulew Wielbark 1 : 1Olimpia Olsztynek
Zatoka Braniewo 2 : 1Drwęca Nowe Miasto L.
Olimpia II Elblag 1 : 2Mamry Giżycko
Stomil II Olsztyn 1 : 0GKS Wikielec
X KOLEJKA - 28 września 2013
Victoria Bartoszyce 0 : 5Rominta Goldap
DKS Dobre Miasto 1 : 0GKS Wikielec
Mamry Giżycko 2 : 1Stomil II Olsztyn
Dręca Nowe Miasto L. 2 : 0Olimpia II Elbląg
Olimpia Olsztynek 2 : 0Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo 3 : 1Omulew Wielbark
Warmiak Łukta 8 : 2Mazur Ełk
Vęgoria Węgorzewo 6 : 0Start Nidzica
XI KOLEJKA - 5/6 października 2013
Mazur Ełk 4 : 3Victoria Bartoszyce
Start Nidzica 0 : 1DKS Dobre Miasto
Rominta Gołdap 1 : 1Vęgoria Węgorzewo
Omulew Wielbark 2 : 1Warmiak Łukta
Zatoka Braniewo 2 : 1Pisa Barczewo
Olimpia II Elbląg 2 : 3Olimpia Olsztynek
Stomil II Olsztyn 3 : 1Drwęca Nowe Miasto L.
GKS Wikielec 2 : 1Mamry Giżycko
XII KOLEJKA - 12/13 października 2013
Victoria Bartoszyce 1 : 2Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto 0 : 1Mamry Giżycko
Drwęca Nowe Miasto L. 0 : 2GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek 1 : 4Stomil II Olsztyn
Pisa Barczewo 1 : 1Olimpia II Elbląg
Warmiak Łukta 3 : 3Zatoka Braniewo
Vęgoria Węgorzewo 2 : 1Mazur Ełk
Start Nidzica 0 : 5Rominta Gołdap
XIII KOLEJKA - 18/19/20 października 2013
Zatoka Braniewo 5 : 2Victoria Bartoszyce
Mazur Ełk 7 : 2Start Nidzica
Omulew Wielbark 2 : 1Vęgoria Węgorzewo
Olimpia II Elbląg 2 : 0Warmiak Łukta
Stomil II Olsztyn 5 : 0Pisa Barczewo
GKS Wikielec 3 : 1Olimpia Olsztynek
Mamry Giżycko 0 : 1Drwęca Nowe Miasto L.
Rominta Gołdap 3 : 1DKS Dobre Miasto
XIV KOLEJKA - 26/27 października 2013
Victoria Bartoszyce 1 : 0Olimpia II Elbląg
DKS Dobre Miasto 1 : 2Drwęca Nowe Miasto L.
Olimpia Olsztynek 3 : 1Mamry Giżycko
Pisa Barczewo 2 : 1GKS Wikielec
Warmiak Łukta 4 : 2Stomil II Olsztyn
Vęgoria Węgorzewo 1 : 1Zatoka Braniewo
Start Nidzica 0 : 1Omulew Wielbark
Rominta Gołdap 7 : 1Mazur Ełk
XV KOLEJKA - 31 października/1/2/3 listopada 2013
Stomil II Olsztyn 2 : 1Victoria Bartoszyce
Mazur Ełk 1 : 3DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark 1 : 4Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo 3 : 2Start Nidzica
Olimpia II Elbląg 2 : 0Vęgoria Węgorzewo
GKS Wikielec 7 : 2Warmiak Łukta
Mamry Giżycko 1 : 3Pisa Barczewo
Drwęca Nowe Miasto L. 1 : 2Olimpia Olsztynek
Następny mecz - seniorzy
17. kolejka okręgówki
VICTORIA
Bartoszyce
vs.
SKS
Szczytno
Miejsce:  Szczytno
Data:   11 listopada 2016, g. 13:00
Następny mecz - kobiety
14. kolejka III ligi
VICTORIA
Bartoszyce
vs.
GKS LZS
Wikielec
Miejsce:  Wikielec
Data:  20 listopada 2016, g. 13:00
KLASA OKRĘGOWA
  Drużyna  M   Pkt 
1.  Błękitni Pasym 17 48
2.  Pisa Barczewo 16 35
3.  Łyna Sępopol 17 31
4.  Czarni Olecko 16 29
5.  Mazur Pisz 16 28
6.  Wilczek Wilkowo 16 28
7.   Victoria Bartoszyce 16 24
8. Śniardwy Orzysz 16 21
9.  Cresovia Górowo Ił. 16 20
10.  Vęgoria Węgorzewo 17 19
11.  Dobre Miasto 16 18
12.  Granica Bezledy 16 17
13.  GKS Dźwierzuty 16 17
14.  MKS Ruciane-Nida 16 12
15.  Pojezierze Prostki 16 9
16.  SKS Szczytno 15 7
III LIGA KOBIET
  Drużyna  M   Pkt 
1. KKP Stomil II Olsztyn 10 30
2.  Stomil II Olsztyn SA 10 19
3.   Victoria Bartoszyce 10 14
4. MOSIR Kętrzyn 10 13
5.  GKS LZS Wikielec 10 8
6.  Olimpia Elbląg 10 3
Table './plexerc_fuzion/ef_stats' is marked as crashed and should be repairedTable './plexerc_fuzion/ef_stats' is marked as crashed and should be repaired
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2010 - MBKS VICTORIA BARTOSZYCE
engine: PHP-Fusion || Projekt: MD